Instrukcja obsługi fanpage’a dla początkujących (w pięciu krokach)

Zauważyłam ostatnio, że nie radzicie sobie za bardzo z obsługą mojego facebook’owego fanpage’a, więc postanowiłam wyjść wam naprzeciw i stworzyć krótkie know how. Mam nadzieję, że po zapoznaniu się ze ścieżką pięciu kroków wasza podróż stanie się łatwa i przyjemna. 😛

1. Odnajdujemy na stronie facebook’owy kłębek (w tym momencie nie jest to trudne, bo znajduje się w stopce). Należy uważać, by nie pomylić go z kłębkami Google+, DeviantART’a i Art Bombers Warsaw. W przeciwieństwie do nich kłębek facebook’owy jest koloru niebieskiego i wygląda tak [1]:
facebook yarn copyright aeR made
2. Klikamy w kłębek, który w magiczny sposób otwiera w nowej karcie przeglądarki mój fanpage na Facebook’u.
– Jeśli nie jesteśmy zalogowani na pierwszy rzut oka prezentuje się tak:
– Jeśli pozytywnie odpowiemy na jego zaproszenie do zalogowania, albo byliśmy zalogowani już wcześniej (spójrzmy w prawdzie w oczy, kto z nas w ogóle wylogowuje się z Facebook’a?) facebook’owa strona wygląda mniej więcej tak [2]:
3. Klikamy przycisk “Like” (“Lubię to”, “J’aime”, “Liebe”, “Thích”…), by dołączyć do ekskluzywnego grona wielbicieli aeR made na Facebook’u.
4. Z menu, które rozwinie się pod przyciskiem wybieramy interesujące nas opcje. Gorąco polecam kliknięcie “Show in News Feed”, a następnie “Settings” i “All updates”, by wszystkie posty aeR made na pewno znalazły się na waszych wall’ach.

 

 

5. Rozsiadamy się wygodnie i nastawiamy fale mózgowe na niepowstrzymany strumień włóczkowej (i nie tylko) przyjemności.
Enjoy!
W kolejnym odcinku z tej serii “Instrukcja obsługi fanpage’a dla zaawansowanych”.
[1] Wszystkie ikonki z kłębkami na stronie są mojego autorstwa. Samodzielnie przez wiele godzin majstrowałam je w Paint’cie, więc jeśli zamierzacie je wykorzystać na swoich stronach czy blogach proszę o kontakt mailowy.
[2] Stary print screen – teraz mam więcej lajków. 😉

One Comment

  1. Kapitalne są Twoje ikonki fejsbukowe. Z niecierpliwością czekam na zaawansowane instrukcje. Pozdrawiam!

Zostaw po sobie ślad. Uwielbiam czytać komentarze!