Woreczek na “cukierki”

 

Oprócz paczki z “cukierkami”, o której już wam opowiadałam, listonosz przyniósł drugą wypchaną kopertę. Wiedziałam kto jest nadawcą, spodziewałam się, że niedługo znajdę ją w skrzynce, ale nie miałam pojęcia co może znajdować się w środku.

Pamiętacie sukienkowy konkurs Elfki i ołówkową sukienkę, którą dla niej zaprojektowałam? Niestety nie udało mi się wygrać maszyny do szycia, ale otrzymałam wyróżnienie. Bardzo mnie ono ucieszyło i nie spodziewałam się nawet, że będzie się wiązało z jakąś nagrodą. Elfka, “poza blogiem” moja imienniczka, postanowiła zrobić prezenty dla wszystkich wyróżnionych i wysłała do mnie bardzo miłego maila z informacją o niespodziance, którą dla mnie planuje. Nie wiedziała jeszcze kiedy mogę spodziewać się przesyłki, ale sam fakt, że ktoś na drugim końcu Polski szykuje dla mnie prezent sprawił, że siedziałam jak na szpilkach. Kiedy Ania napisała, że paczka jest już w drodze po prostu nie mogłam się jej doczekać. Na szczęście tym razem Poczta Polska spisała się na medal i nie musiałam długo wypatrywać listonosza.
W kopercie był woreczek i zakładka do książki, ale nie takie zwyczajne, które można kupić w sklepie. I jedno i drugie Elfka zrobiła własnoręcznie posiłkując się swoją hafciarką.
Jestem jej bardzo wdzięczna, bo nie tylko poświęciła czas na uszycie woreczka, lecz także na przejrzenie mojego bloga i wybranie idealnego dla mnie haftu. Kłębki, szpulki i szydełko – ten worek jest stworzony do przechowywania robótek!
Zachwyciła mnie też ażurowa zakładka i byłam bardzo ciekawa jak powstała. Elfka napisała mi, że wzór haftowany jest na specjalnej folii, która rozpuszcza się w wodzie. By uzyskać koronkę wystarczy gotową robótkę po prostu namoczyć. Brzmi jak czary, prawda?
Aniu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za tak fantastyczną niespodziankę!
worek na cukierki
worek na cukierki
worek na cukierki
zakładka

 

zakładka

 

zakładka

 

6 Comments

  1. Zgadzam się w 100%. 🙂

  2. Gratulacje 😉 Super prezenty 😉

  3. Super niespodzianka. Zakładka jest naprawdę prześliczna, zresztą haft na woreczku również bardzo pomysłowy :))

Zostaw po sobie ślad. Uwielbiam czytać komentarze!